<< DUYURULAR! >>
-MOY Programı (Versiyon2) Satışlarına Başlanmıştır. Program Demosunu Yukarıdaki DEMO İNDİR Linkinden indirebiirsiniz... (Demo Programı indirmiş olduğunuz bilgisayardan e-Beyanname ve İnternet Vergi Dairesi sayfalarını sorunsuz açabildiğinizi test ettikten sonra kurulumlara başlayınız...)
- MOY Programının demosunu kolay kurabilirmiyim ?
- Programın demosunu sayfalarımızdaki Hemen İndir butonu ile bilgisayarınıza indirerek kurabilirsiniz.
- Programın demosunu ne kadar süre ile kullanabilirim? Demosunda her hangi bir kısıtlama var mı?
- Programın Demosunu BİR AY süre ile kullanabilirsiniz. Bu süre zarfında müşterileri SMS ile bilgilendirme bilgilendirme dışında kısıtlama yoktur. SMS kısıtlaması da program kişiye özel üretildiğinden dolayı yapılmaktadır.
- Programa Kaydetmiş Olduğum Bilgilere (Kullanıcı Kodu, Şifre vs.) İpeksu tarafından ulaşılabilmektemidir ?
- Program sadece sizin göstermiş olduğunuz Ana Makinaya bu bilgileri kaydetmektedir. Firmamıza size ve müşterilerinize ait bilgilerden her hangi bir bilgi ulaşmamaktadır. Sadece Programın Lisans Takibi İçin 8 Haneli GİB Kullanıcı Kodunuz alınmaktadır. Bunun dışında size ait olan hiç bir bilgi firmamıza ulaşmamaktadır.
- Program, müşterilerime ait bilgileri resmi kurum sitelerinden nasıl almaktadır ?
- Program müşterilerinize ait tüm bilgileri yasal yollardan (programa tanımlamış olduğunuz şifreleri kullanarak) ulaşmaktadır. Bu sebeple resmi kurum sitelerinden yasal olmayan hiç bir biçimde bilgi transferi yapılmamaktadır.
- Programda Müşteri Tanımları ne şekilde yapılmaktadır ? Müşteriler otomatik olarak tanımlatılabilir mi?
- Program kurulup ilk giriş yapıldığında e-beyanname sistemine ve noterler birliğine giriş kodları ve şifreleri girilecektir.Program e-beyanname sistemindeki kayıtlı bulunan beyannamelerinizden, mükellef bilgileri bildirimi formunuzdaki bilgilerinizden müşteri kartlarını ve müşteriye ait takip edilmesi gereken iş tanımlarını otomatik olarak yapacak müşterilerinizi aktif ve pasif müşteriler şeklinde tanımlayacaktır. Size sadece bu müşterilerin (Bağ-Kur Primi, Oda Aidatları gibi) diğer işlerini tanımlamak kalacaktır. Sizin Yapmanız gereken müşteri kartlarındaki SSK Dosyalarına şifrelerini tanımlamak, İnternet Vergi Dairesine ait şifreleri tanımlamak kalacaktır. Eğer müşterilerinizden internet vergi dairesi işlemlerine ait yetki almışsanız müşteri kartlarına internet vergi dairesi şifrelerini tanımlama ihtiyacı da kalmayacaktır.
- Programda işlerimizi hangi yıldan itibaren takip edebileceğiz ?
- Programınız ile 2004 yılından itibaren tüm işlemlerinizi takip edebilirsiniz.
- Programda ofisimizi ilgilendiren hangi işleri takip edebiliriz ?
- MOY Muhasebe Ofis Yönetimi programı ofisinizdeki müşterilerin defter tutmaları ile bordro düzenlemeleri dışındaki tüm işlerinizi takip edecektir.
- Müşterilerimize ait Cari Hesaplamızı Takip Edebilirmiyiz ?
- Müşterilerinize ait muhasebe ücretlerini, defter tastik işlemi ücretlerinizi, müşteri adına ödemiş olduğunuz kargo, posta vs.vs. ücretlerinizi takip edebilirsiniz.
- Müşterilerimize Muhasebe Ücreti Tahakkuklarını Nasıl Yapabiliriz ?
- Müşteri Kartlarındaki Aylık, Yıllık, Muhasebe Ücretlerinizi TEK TUŞ ile tüm müşterilerinize Tahakkuk Ettirebilirsiniz.
- Programa İlk Kurulumda Ödediğimiz Ücret Dışında herhangi bir ücret ödeyecekmiyiz ?
- Programa ilk kurulum ücreti dışında ilk yıl ücret ödenmeyecek takibindeki yıllar için ise TEKNİK DESTEK ve GÜNCELLEME ücretleri ödenecektir. Ancak bu tutarlar cüzi tutarlardır. TEKNİK DESTEK ve GÜNCELLEME ücretleri kullanılan makina sayısına bakılmaksızın alınmaktadır. Örneğin 2012 Yılı için 60,00 TL + KDV, 2013 Yılı için 75,00 TL + KDV, 2014 Yılı İçin 85,00 TL + KDV, 2015 Yılı İçin 100,00 TL + KDV, 2016 Yılı İçin 100,00 TL + KDV talep edilecektir.
- Ofisimdeki Kasa Hareketlerini Takip Edebilecekmiyim ?
- Ofisinizdeki tüm kasa hareketlerini (Gelir-Gider-Emanet) takip etme imkanına sahipsiniz.
- Programın Demosunu İndirip Kurulum yaparken GİB Kullanıcı Kodumu Hatalı Girdim. Bunu Nasıl Değiştirebilirim ?
- Kurulumu yaparken GİB Kullanıcı Kodunu Hatalı Girmiş iseniz bunu sizin değiştirmenize imkan yoktur. Bu değişikliği gerçekleştirebilmek için iletişim telefonlarımızdan bizi arayarak yardım alabilirsiniz. Programı kaldırıp tekrar kurarak bu problemi çözemezsiniz...
- 6736 Matrah Arttırımlarını Nasıl Yapabilirim ?
- 6736 Matrah Arttırımı Beyannamelerinden Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, Kurum Stopajı, KDV ve Muhtasar Arttırım Beyannamelerini Programa Otomatik Olarak Yaptırabilirsiniz. Program G.V. veya K.V. matrahlarını, Hesaplanan KDV Tutarlarını ve Muhtasar için Tutarları otomatik olarak çeker ve beyannamelerinizi talebiniz halinde programa otomatik olarak düzenletip, paket yaparak e-beyanname sistemine gönderebilirsiniz. Ödeme Tablolarını ve taksitlerini programa takip ettirebilirsiniz.