<< DUYURULAR! >>
-MOY Programı (Versiyon2) Satışlarına Başlanmıştır. Program Demosunu Yukarıdaki DEMO İNDİR Linkinden indirebiirsiniz... (Demo Programı indirmiş olduğunuz bilgisayardan e-Beyanname ve İnternet Vergi Dairesi sayfalarını sorunsuz açabildiğinizi test ettikten sonra kurulumlara başlayınız...)
Hakkımızda

İpeksu Yazılım Elektronik Bilişim Teknolojileri Tic.Ltd.Şti.

2000 Yılında Gerçek Kişi Firması olarak kurulan firmamız Şubat 2006 dönemine kadar Bilgisayar ve Sarf Malzemeleri Satışı ve Teknik Hizmet Sevisi Vermekte idi.

Şubat 2006 döneminden itinbaren Satış ve Servis işlemlerinin yanında web yazılım ve local yazılım işlemlerine başlamıştır.

Aynı dönemde Mali Müşavir Zeki YILMAZ önderliğinde MOY Muhasebe Ofis Yönetimi programının projelendirilmesi başlamıştır. MOY Muhasebe Ofis Yönetimi Programının projesi 2007 yılında tamamlanmış ve yazılım aşamasına geçilmiştir. Program 26 Muhasebe Bürosunda test amacıyla 2008 ve 2009 yıllarında kullanılmıştır.

Moy Muhasebe Ofis Yönetimi Programı test aşamasını başarı ile tamamlamış ve Ekim 2009 döneminde satışa sunulmuştur. O günden beri de sürekli geliştirilerek Mali Müşavirlik ofislerin de zaman kazandıran bir program olarak kullanılmaya devam etmektedir.

İpeksu Yazılım 2009 Yılında Limited Şirket Statüsüne geçmiştir. İpeksu yazılım siz kullanıcıları sayesinde sürekli büyüyerek ticari faaliyetlerine devam etmektedir.