Dilekçematik Modülü

Vergi Dairesi Dilekçeleri
Program içerisinde vergi dairesine verilecek olan dilekçe türleri matbu olarak mevcuttur. Hazır dilekçeler üzerinde sadece müşteri seçimi yapılarak ilgili alanlar otomatik olarak doldurulur. Çalışan personellerimiz yazışma yapmasını bilmeseler bile hazır dilekçeleri kullanarak istediğiniz tüm yazışmaları yapabilirler. (İşe Başlama-Bırakma Formu, Yazar Kasa Alımı, VUK 371. e göre indirim vs.vs.vs)
Sosyal Güvenlik Kurumuna verilecek olan Dilekçeler
Program içerisinde sosyal güvenlik kurumuna verilecek olan dilekçe türleri matbu olarak mevcuttur. Hazır dilekçeler üzerinde sadece müşteri seçimi yapılarak ilgili alanlar otomatik olarak doldurulur. Çalışan personellerimiz yazışma yapmasını bilmeseler bile hazır dilekçeleri kullanarak istediğiniz tüm yazışmaları yapabilirler. (İşe Başlama-Bırakma vs.vs.vs)
Meslek Mensubu Özel Raporları
Meslek Mensubu müşterisi ile arasında bulunan hizmet sözleşmesine istinaden ihtarnameler düzenlemesine imkan sağlar. Meslek Mensubunun müşterisine evrak ve defter teslim tutanaklarını hazırlayabilir veya müşteri bir başka meslek mensubuna gidiyorsa Müşteri Devir Teslim Tutanağını düzenleyebilir ve bağlı olduğu odaya ilgili yazıyı otomatik olarak alabilir.
Ürün Ücreti
Bu ürün Paket 6. FULL içindedir. Ayrıca ücret alınmaz.