Paket 4. e-SGK Sorgulamalar ve Raporlamalar

SSK Ödemeleri Alma
Tek tuş ile tüm müşterilerinizin SSK sistemindeki müfredat kartlarında bulunan ödeme bilgilerinin alınmasını sağlar.
SSK Prim Tahakkuk / Ödeme Raporu
Tüm Müşterilerimizin SSK'ya tahakkuk etmiş (prim, ipc vs) borçları ile ödemelerinin raporlanmasını sağlar.
SSK Prim Borçları Raporlama ve Gecikme Zammı Hesaplama
Müşterimizin SSK'ya olan borçlarının raporlandığı ve gecikme zammı hesaplarının yapıldığı ekrandır. Müşterimize ödeme yapacağı tarihte prim borcunun ve gecikme zammının ne kadar olacağını söyleyebildiğimiz ekrandır.
Bağ-Kur Borç Tutarları Alma
Müşterimizin o anki bağkur borcunu aldırıp İş Takip Tablosuna otomatik olarak işlettirebiliriz.
SGK e-Borcu Yoktur Alma
Eğer müşterimiz için e-bildirge sisteminde online olarak e-borcu yoktur alma yetkisine sahipsek programdan tek tuş ile bu belgeye ulaşarak belgeyi alabiliriz. Alınan Belge programa kaydedilir. İstediğimiz zaman yazdırma imkanına sahip oluruz.
SSK İşçi İş Görmemezlik Raporları Alma ve Raporları Onaylama
Tek Tuş ile tüm müşteri dosyalarında çalışan işçilere ait Hastanelerin SSK sistemine göndermiş oldukları raporların otomatik olarak alındığı ekrandır. Program 3 gün süresince bu raporların alınmadığını tespit ederse açılışta sizi uyaracaktır.
Çalışan İşçi İş Göremezlik (Rapor) Girişi (Eski Manuel Sistem)
Sadece müşteri seçerek e-bildirgedeki işçi rapor giriş işlemlerine tek tuş ile ulaşabiliriz.
Ödenmeyen SSK Primleri Raporu
Müşterimizin ssk ya olan borçlarını dönemler halinde raporlamamızı sağlar. Aynı zamanda bu rapor ile Kanunen Kabul Edilmeyen Gider olarak yazılacak tutarları almış oluruz.
Ürün Ücreti (Paket 3. e-Bildirgeyi'de içermektedir.)
200,00. TL Ana Makina için. (Ek Terminal Makina kullanım Ücretleri Program Bedelinin % 20'si Kadardır.) Fiyata % 18 Oranında KDV İlave Edilecektir.
Teknik Destek ve Güncelleme Ücretleri
Paket 4 Güncelleme Ücreti 2014 Yılı İçin 40,00 TL, 2015 Yılı İçin 50,00 TL. Ayrıca % 18 Oranında KDV ilave Edilecektir. (Teknik Destek ve Güncelleme Ücretlerinde makina sayısına bakılmaz.) Kurulum Yapılan İlk Yıl için Güncelleme Ücreti Alınmaz. Kurulumdan sonraki 1 Yılın sonunda Güncelleme Ücreti Talep Edilir.