Paket 1. e-Beyanname

Beyanname Gönderme - Beyanname İndirme/Arşivleme
e-Beyanname sistemine şifre girme ihtiyacı olmadan bağlanmamızı sağlar. e-Beyanname sistemine bağlandıktan sonra paket gönderme, onaylama işlemlerini kolayca yapabiliriz. e-Beyanname sistemine daha önce gönderilmiş olan beyanname ve tahakkuk fişlerini tek tuşla indirip arşivleme işlemimize yarar. E-Beyanname sisteminde arşivde kayıtlı bulunan tüm beyanname ve tahakkuk fişlerimizi de indirip arşivleme işini yapabiliriz. 6111 Sayılı Yasaya Göre Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, Katma Değer Vergisi, Stopaj Vergileri Matrah Arttırım Beyannamelerini de indirip arşivleyebiliriz.
Vergi Levhası İndirme-Arşivleme
Müşterilerinize ait Vergi Levhalarını tek tuş ile programa indirip arşivleyebilirisiniz.
KDV1 Beyanname Detayı ve Kontrolü
e-Beyanname Sisteminden programa indirilen KDV1 Beyannameleri detaylandırmaya tabi tutulur. Çalışılan yıl bazında KDV1 Beyannamelerini aylar bazında matrah ve hesaplanan kdv'ler indirilecek kdv'ler, devir eden kdv'ler, ödenecek kdv'ler, kümülatif matrah ve kredi kartı satışları şeklinde detaylandırılır. Devir eden KDV, kümülatif Matrah ve Kredi Kartı ile Satışlar bazında kontrol yaptırılır.
Form BA/BS Mutabakat Mektubu
e-Beyanname Sisteminden Form BA/BS 'ler indirilirken detaylandırmaya tabi tutulur. Yapılan detaylandırmalar üzerinden ilgili firmalara mail yoluyla mutabakatlaşma mektupları gönderilebilir.
Toplu Yazdırma
Programa indirilip arşivlenen e-beyannamler,tahakkuk fişleri, form BA/BS ler ve Vergi Levhaları topluca tek tuş ile yazdırılabilir.
İş Takip Tablosu
Müşterilerinize ait işlerin hangi konumda olduğunu takip ettiğiniz ekrandır. e-Beyanname sisteminden alınan tüm beyanname ve tahakkuk fişleri (2004 yılından itibaren) programdaki iş takip tablosuna otomatik olarak işlenir. İş Takip Tablosu sayesinde tüm müşterilerimize ait tüm beyannamelerin verilip verilmediğini kolayca takip edebiliriz. İş Takip Tablosu ekranından hangi beyannamelerin verilip onaylandığını, hangi beyannamelerin sistemde onay beklemekte olduklarını hangi müşterimize ait beyannamelerin hiç düzenlenmemiş olduğunu kolayca takip etmemizi sağlar.
Ürün Ücreti
100,00. TL Ana Makina için. (Ek Terminal Makina kullanım Ücretleri Program Bedelinin % 20'si Kadardır.) Fiyata % 18 Oranında KDV İlave Edilecektir.
Teknik Destek ve Güncelleme Ücretleri
Paket 1 Güncelleme Ücreti 2014 Yılı İçin 20,00 TL, 2015 Yılı İçin 25,00 TL. Ayrıca % 18 Oranında KDV ilave Edilecektir. (Teknik Destek ve Güncelleme Ücretlerinde makina sayısına bakılmaz.) Kurulum Yapılan İlk Yıl için Güncelleme Ücreti Alınmaz. Kurulumdan sonraki 1 Yılın sonunda Güncelleme Ücreti Talep Edilir.